Автор Тема: Джуд Белингам, Мейсън Маунт, Юри Тилеманс, Райън Гравенберх  (Прочетена 324 пъти)

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 353
    • Профил
Един от най-достоверните източници на "Отбор.bg", близък до "Ливърпул", сподели във връзка с Джуд Белингам:

"Марк Белингам (бащата на Джуд Белингам, бел. ред.) ще бъде в града (Ливърпул, бел. ред.) този уикенд, за да се срещне с представители на "Ливърпул". С него идва още един господин. Не съм сигурен дали ще може да присъства на мача. Знам къде ще отседне, така че ще мога да потвърдя дали всичко това се е случило."

Що се отнася до Мейсън Маунт, източникът каза:

"Маунт не е приоритет, но е наблюдаван."

За Юри Тилеманс източникът добави: "Нищо по въпроса към днешна дата."

Относно Райън Гравенберх източникът разкри: "Разменени са предложения между "Ливърпул" и представители на играча, но сделката е отложена след промени в Германия. Агентът настоява за преминаване в "Ливърпул". "Ливърпул" винаги са го виждали като опция и определено не като основен приоритет. Не мога да добавя повече засега."

На въпроса дали Мохамед Салах може да бъде продаден през лятото, източникът, близък до "Анфийлд", добави: "Казаха ми, че никой друг освен скорошни трансфери, заедно с Ван Дайк и Алисон, не е застрахован срещу продажба. Салах има цена, но всички решения ще зависят от Юрген Клоп и как той иска да жонглира със своя бюджет за трансфери."