Автор Тема: "Манчестър Сити", "Евертън", "Нюкасъл", "Манчестър Юнайтед"  (Прочетена 1439 пъти)

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 353
    • Профил
Достоверен източник, близък до "Анфийлд", сподели във връзка с "Манчестър Сити":

"Така, имам "приятели", които работят за "петролните измамници" ("Манчестър Сити", бел. ред.) в тяхната корумпирана структура на "Емптихад" ("Етихад Стейдиъм", бел. ред.), и разговарях с тях във връзка с тяхната неспособност да се спрат пред каквото и да е, за да станат най-големият клуб не само в "Премиър лийг", но и в света, не се шегувам."

"Те споделиха, че шейхът (шейх Мансур, бел. ред.) и най-вече неговият говорител Халдун ал Мубарак, ни ("Ливърпул", бел. ред.) държат отговорни за техните затруднения, тъй като смятат, че ние сме раздухали историята. Но те са толкова сигурни, че ще спечелят обжалването, че вече са напреднали с трансферните си планове, които включват нашите основни трансферни цели като Вернер, Санчо, Кай Хаверц и Мбапе. За мен това е детинско поведение, защото те бяха заловени на място да фалшифицират отчетите."

"Докато разговаряхме, те ми казаха, че ръководството на "Сити" не е твърде притеснено от нашето завръщане на върха. Смятат, че ще продължи само един-два сезона, като в същото време наблюдават връзката между "Евертън" и Усманов, тъй като мислят, че е въпрос само на време той да се присъедини към техния борд на директорите."

"Попитах ги за "Нюкасъл" и възможността да бъдат придобити от Мохамед бин Салман. Те казаха, че неговият основен фокус е "Манчестър Юнайтед", като само дърпа конците на "Нюкасъл", с надеждата, че семейство Глейзър ще погледнат върху по-голямата картина, свързана с цената на преустройството на "Театъра на бляновете" ("Олд Трафорд", бел. ред.) и инвестицията в тим, който да се бори на всички фронтове."

"Това, мои приятели, е всичко, което мога да кажа за "Сити" и т.н. Това лято ще бъде, да кажем, много интересно."

"Дали се притеснявам заради "петролните измамници" и тяхното жалко поведение? По-скоро се притеснявам за играчите, които биха преминали при тях поради грешните причини - мръсните пари от петрол."