Автор Тема: Филипе Коутиньо  (Прочетена 3651 пъти)

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Филипе Коутиньо
« -: Юли 23, 2017, 08:35:23 pm »
Източник на "Отбор.bg", близък до "Анфийлд", сподели във връзка с интереса на "Барселона" към Филипе Коутиньо:

""Барса" само опипват почвата. "Ливърпул" няма да продадат Коутиньо."

"Нещо голямо се случва в "Ливърпул" и играчите могат да го видят."

"Моето лично мнение е, че Коутиньо ще остане още един сезон. На Клоп му трябва време, за да му намери заместник, а доколкото знам, клубът няма планове да загуби някой от основните си титуляри през лятото."

"Но ако "Барса" направят оферта от 120 милиона евро, това може да се окаже проблем за клуба и да наруши структурата на тима."

Един от най-достоверните източници на "Ливърпул.Опература.Инфо" каза във връзка с Коутиньо днес:

"Събудих се тази сутрин с информация, че Коутиньо иска този трансфер, но ние това вече го знаем. Футболистът иска трансфер в "Барса" от около година. Ще бъде интересно да видим как ще се развият събитията."

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Re: Филипе Коутиньо
« Отговор #1 -: Юли 26, 2017, 03:09:49 pm »
"Ливърпул" са обещали на Филипе Коутиньо трансфер в посока "Барселона", ако това е, което желае най-много, просто няма да бъде през това лято, сподели източник, близък до "Анфийлд".

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Re: Филипе Коутиньо
« Отговор #2 -: Август 11, 2017, 01:20:42 am »
Източник на блога, близък до "Анфийлд", сподели последните новини във връзка с Филипе Коутиньо:

"Ливърпул" са отхвърлили последната оферта;
"Ливърпул" очакват "Барселона" да направят нова оферта;
"Барселона" твърдят, че са насочили своето внимание на друго място;
"Ливърпул" са малко по-уверени, че могат да задържат Коутиньо, но не са съвсем сигурни;
Клоп е недоволен, че това се случва по време на предсезонната подготовка и иска клубът да вземе бързо решение по въпроса. Той знае, че може да се наложи мърсисайдци да продадат Филипе Коутиньо, и го е приел, но иска преговорите да завършат възможно най-бързо;
Коутиньо запазва пълно мълчание по въпроса и изглежда смутен от случващото се;

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Re: Филипе Коутиньо
« Отговор #3 -: Август 29, 2017, 11:55:00 am »
Един от най-достоверните източници на "Отбор.bg" и "Ливърпул.Опература.Инфо", близък до "Ливърпул", сподели във връзка с интереса на "Барселона" към Филипе Коутиньо:

"Отборът на "Ливърпул" продължава да преговаря с "Барселона", независимо какво се вижда в публичното пространство. Мениджърът е напълно наясно какво се случва, но не е замесен в разговорите, след като е дал своята благословия на висшия мениджмънт. Той е оставил на хората над него да вземат решението."

"Знам, че ще предположите, че съм далече от истината, защото всичко, което казвам, се разминава с това, което се чува. Не знам дали ще има сделка тази седмица, следващата година или дали въобще ще има споразумение, но виждам комуникация, която за мен доказва, че двата клуба поддържат контакт. Наистина няма какво повече да добавя към това."

Друг от достоверните източници, близки до "Ливърпул", каза:

"Аз съм един от малцината, които смятат, че Коутиньо ще подпише с "Барселона"."

"Информиран съм, че "Ливърпул" предлагат бъдеща сделка на "Барселона", за да може да го запазят още известно време. Това означава, че се подготвя споразумение, от което никой не може да се откаже."

"Въпреки това играчът все още иска да напусне тази седмица. Коутиньо е наистина, наистина съкрушен, според източник, който познава много добре неговия агент."

"Клоп няма да има проблем със собствениците, ако те предпочетат да вземат парите. Той си изми ръцете и остави на висшия мениджмънт да се справи със ситуацията."

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Re: Филипе Коутиньо
« Отговор #4 -: Юли 13, 2019, 11:53:41 am »
Ако се вярва на последните слухове, Филипе Коутиньо е получил нов удар във връзка с бъдещето си в "Барселона".

Според информация, идваща от Испания, новото попълнение на "Барселона" Антоан Гризман ще носи фланелката с номер 7, която в момента се носи от бившия плеймейкър на "Ливърпул".

Твърди се, че "Пари Сен-Жермен" са фаворити за подписа на Коутиньо, въпреки че бразилският национал иска да се завърне на "Анфийлд": http://liverpool.operatura.info/?p=3612



vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Re: Филипе Коутиньо
« Отговор #5 -: Юли 16, 2019, 11:14:38 am »
Един от най-достоверните източници на "Отбор.bg", близък до "Ливърпул", сподели във връзка с Филипе Коутиньо: "Въпреки всеобщото мнение за обратното, нито един от футболистите (на "Ливърпул") няма да има проблем, ако, повтарям ако, Коутиньо се завърне (на "Анфийлд")."

На въпроса дали трансферът на Коутиньо може да се случи, или "Ливърпул" наблюдават други трансферни цели, източникът каза: "По мое мнение второто".

Източникът информира също така, че трансферната цел на "Ливърпул" Бруно Фернандес ще се присъедини към "Манчестър Юнайтед", освен ако не си промени мнението в последния момент.

Блогът "Ливърпул.Опература.Инфо" вече съобщи, че агентът на бразилския национал е разговарял с мърсисайдци: http://liverpool.operatura.info/?p=3612

"Калчомеркато" твърди, че "червените" може да привлекат Филипе Коутиньо под наем: http://otbor.bg/filipe-koutino-odobryava-ofertata-na-livarpul-da-prepodpishe-s-nego-kato-go-privleche-za-dve-godini-pod-naem-na-anfijld



vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Re: Филипе Коутиньо
« Отговор #6 -: Август 03, 2019, 01:37:31 pm »
Достоверен източник, близък до "Ливърпул", сподели във връзка с трансфера на Филипе Коутиньо в посока "Анфийлд":

"Единственият начин това да се случи е Коутиньо да премине на заплатата, която получаваше преди (в "Ливърпул", бел. ред.). Имало е разговори, в които е бил включен и мениджърът (Юрген Клоп, бел. ред.), което не се случва по принцип. Смятам, че Юрген иска да го привлече обратно, но цената, обявена от "Барселона" за наема, беше твърде голяма."

В същото време източникът каза, че Майкъл Едуардс е в столицата на Англия във връзка с предстоящи трансфери:

"Майкъл Едуардс ще бъде в Южен Лондон през уикенда по работа, свързана с трансферите."

"Не съм посветен в дневния му ред, но знам със сигурност, че ще бъде в хотел "Лангъм"."