Автор Тема: Журналист на "Би Би Си" интервюира по случайност бивш вратар на "Ливърпул"  (Прочетена 982 пъти)

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 353
    • Профил


Журналист на "Би Би Си" Стюърт Флиндърс интервюира несъзнателно бивш вратар на "Ливърпул" за неговите спомени за дерби мачовете срещу "червените" и "Евъртън".

Флиндърс разпитваше хората по улиците на Ливърпул дали си спомнят мача на "Гудисън Парк" през 1967-а, когато попадна по случайност на Томи Лоурънс, който игра на вратата на "Ливърпул" 14 години и участва в този мач.

Интервюто може да гледате тук:

by BBC North West Tonight.

Във видеото Стюърт Флиндърс задава въпроса "Спомняте ли си мача за "ФА Къп" между "Ливърпул" и "Евъртън" през 1967-а година?", на което бившият футболист на "червените" отговори: "Да, аз играх в него. Аз съм Томи Лоурънс, вратарят. Беше много хубав мач и Алън Бол вкара победния гол."

В същото време мениджърът на "Ливърпул" Брендън Роджърс изпрати съболезнователно писмо на фен на мърсисайдци, който е загубил своя дядо:

"Уважаеми Джо,

Съжалявам, че ти пиша при тези изключително тъжни обстоятелства.

От името на всички във футболен клуб „Ливърпул” - ръководителите, играчите и персонала, бих искал да изкажа нашите искрени съболезнования на теб и твоето семейство след загубата на вашия дядо Рой.

Като един от нашите привърженици и притежател на сезонен билет от много години, Рой е част от нашето семейство от фенове на "Ливърпул" и винаги ще бъде.

Няма какво да се каже, което да компенсира вашата загуба, но аз изказвам своето най-искрено съчувствие и искам да знаеш, че всички наши мисли са с теб и твоето семейство в този тъжен момент."

Писмото може да видите тук:



Благодарности на Тихомир Тихов за превода на писмото.