Анкета

Кой от нападателите, свързвани с трансфер в "Ливърпул", искаш?

Марио Балотели
Радамел Фалкао
Единсон Кавани
Самуел Ето'о
Вилфред Бони
Кевин Фоланд
Нито един от горепосочените

Автор Тема: Трансфери - летен трансферен прозорец, 2014 година  (Прочетена 7111 пъти)

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Според информация на източник, близък до "Анфийлд", трансферите на Лоик Реми и Деян Ловрен в посока "Ливърпул", са практически приключили.

Трансферът на Ориги също трябва да се случи, като в същото време мърсисайдци все още работят по привличането на Алберто Морено.

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Според все още непотвърдена информация Деян Ловрен ще премине медицински преглед през следващите три дена в "Ливърпул".

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Според последните слухове в медиите Брендън Роджърс продължава да търси атакуващи играчи за своя отбор и се твърди, че "червените" са направили оферта от 14.2 милиона паунда за Джердан Шакири.

http://www.otbor.bg/sportove/futbol/futbol-angliya/premiarship/livarpul/dzherdan-shakiri/livarpul-gotovi-da-privlekat-krilo-na-shveytsariya.html

Fowler

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
Ами честит ни Ловрен :( Имаме нужда от по-стабилна защита не знам дали това е отговора, а и има 5-8 милиона надценка вместо отстъпка за покупка на едро :) 
Все пак е съвсем приличен играч, а и умее да играе и вляво и вдясно на защитата, което ще е плюс с вероятната продажба на Агер и евентуално отсъствие на Сако за дълго както миналия сезон.

Орижи е добре дошъл, както всички знаем засега ще си остане под наем, но също ще се обявви скоро - неговия медицински преглед е ОК  :)

Реми за съжаление пропадна поради проблеми със сърцето и коляното - беше много добър вариант на много добра цена след като хвърляме луди пари за не толкова реномирани играчи, а изтървахме Гризман ...

Надявам се да се насочим към Лаказет!!! Дори на двойна цена спрямо Реми е подарък - заливайте Брендън със смс-и :))
« Последна редакция: Юли 28, 2014, 12:22:50 am от Fowler »

Fowler

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
Re: Трансфери - летен трансферен прозорец, 2014 година
« Отговор #4 -: Август 01, 2014, 01:23:52 am »
Отново сме заявили публично интерес към Морено и Манкийо досега не знам защо мълчахме и се правехме че сделката за Морено е пропаднала. Като се надявах скоро трябва да се финализира Морено, за Манкийо се чака да се обяви Ансалди от Атлетико.

Добри новини, че Борини ще проведе разговори със Съндърланд, ако този път се финализира трансфера почти ще изравним приходите и разходите до момента и е време да дадем 45 мил за Ройс  (in my dreams) :) или някой добър нападател като Лаказет или Муриел ... но и за двамата слуховете не са обнадеждаващи.

Хайде Роджърс вземи някой от горните и няма да се сърдим за Гризман  :D

 

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Re: Трансфери - летен трансферен прозорец, 2014 година
« Отговор #5 -: Август 01, 2014, 12:34:21 pm »
Ливърпул пазеха мълчание във връзка с Морено най-вероятно, за да не си помислят Севиля, че го искаме на всяка цена и да ни извиват ръцете.

Аз винаги съм твърдял в блога, че разговорите никога не са спирали.

Fowler

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
Re: Трансфери - летен трансферен прозорец, 2014 година
« Отговор #6 -: Август 02, 2014, 08:49:11 am »
За разговорите да - просто аз бях чул че всичко е готово още преди доста време - така че не знам защо се обявява толкова по-късно. Ако е договорено няма как да става въпрос за извиване на ръце.

 Разбира се може да съм чул нещо невярно, но ако сме търсели дори с идея да свалим цената тогава защо не сме се интересували сериозно - поне никой не е разбрал - от леви бекове. Бертран не го смятам за сериозен интерес - но пък колко съм благодарен на Светците, че ни отърваха от него :)


vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Re: Трансфери - летен трансферен прозорец, 2014 година
« Отговор #7 -: Август 02, 2014, 05:10:19 pm »
Бен Дейвис също беше сериозна трансферна цел.

Fowler

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
Re: Трансфери - летен трансферен прозорец, 2014 година
« Отговор #8 -: Август 02, 2014, 10:00:00 pm »
Беше за 2 дни и отиде в Тотнъм :) нарочно не го споменах :)

Timov

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Трансфери - летен трансферен прозорец, 2014 година
« Отговор #9 -: Август 04, 2014, 05:32:47 pm »
Здравейте фенове на Ливърпул! Има ли нещо ново около трансферите? И по специално за Ройс?

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Re: Трансфери - летен трансферен прозорец, 2014 година
« Отговор #10 -: Август 04, 2014, 10:43:35 pm »
Здравей, Тимов! Добре дошъл във форума.

"Ливърпул" със сигурност са направили запитване за Ройс, но това все още не означава, че ще дойде на "Анфийлд".

Дани Алвеш също е полезрението на Роджърс.

Fowler

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
Re: Трансфери - летен трансферен прозорец, 2014 година
« Отговор #11 -: Август 06, 2014, 03:34:54 pm »
Добре дошъл Хавиер Манкийо :)

Fowler

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
Re: Трансфери - летен трансферен прозорец, 2014 година
« Отговор #12 -: Август 07, 2014, 12:17:26 am »
Ако не Ройс, то поне Фалкао!!!!
Това чувам и ми се иска да вярвам че ще успеем :)
Давай Иън, офертирай :)

Като изключим еуфорията не знам дали ще издържи на ритането в Англия, но той е нашия човек (изключваме играчи подписали наскоро нов договор или трансферирани) и цената е възможно най-ниска след контузията, но пък риска е най-висок.

П.С. Докато го постна и целия Туитър гръмнал. Дано да стане :)
« Последна редакция: Август 07, 2014, 12:19:01 am от Fowler »

Fowler

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
Re: Трансфери - летен трансферен прозорец, 2014 година
« Отговор #13 -: Август 07, 2014, 05:07:12 pm »
няма Ройс няма Фалкао ... вече е ясно.
Ей така се мразя като ме хванат някакви такива мечтателни настроения, хем не им вярвам хем като се потвърди, че не са верни става неприятно.

vapostolov

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 352
    • Профил
Re: Трансфери - летен трансферен прозорец, 2014 година
« Отговор #14 -: Август 07, 2014, 08:59:43 pm »
Радамел Фалкао взима 277 хиляди паунда на седмица, ако се вярва на слуховете. Според мен нито един клуб, дори и "Реал Мадрид" няма да иска да го привлече за постоянно заради контузията му и високата заплата.

Фалкао знае, че нито един клуб не може да си позволи неговото възнаграждение. Колумбиецът иска да играе във "Висшата лига" и има малка вероятност да премине на "Анфийлд".